Ogólnopolskie Spotkania Filmowe „Kameralne Lato”

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji Ogólnopolskich Spotkań Filmowych „Kameralne Lato”. W tym roku American Corner Radom jest partnerem edukacyjnym wydarzenia. Wspólnie z naszymi partnerami: Polsko-Amerykańską Komisją Fulbrighta, stowarzyszeniem Alumni Polska oraz Ambasadą USA w Polsce przygotowaliśmy dla państwa szereg programów edukacyjnych, warsztatów artystycznych oraz spotkań z przedstawicielami świata filmu i teatru, o których będziemy sukcesywnie informować.

A tymczasem zachęcamy państwa do zapoznania się z poniższym mailem i zainteresowania się udziałem w warsztatach filmowych.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, a organizatorzy zapewniają uczestnikom wyżywienie i zakwaterowanie. Z racji na obecność zagranicznych gości większość zajęć będzie prowadzona w języku angielskim. Nabór kończy się 11 czerwca 2018 roku, a wyniki selekcji zostaną ogłoszone po 15 czerwca.

Prosimy również o przekazanie informacji młodym osobom, które mogą być zainteresowane udziałem w proponowanych warsztatach filmowych w ramach festiwalu „Kameralne Lato „2018.

Pozdrawiamy serdecznie,

Zespół American Corner Radom
tel. 572 012 002

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress