Ogłoszenia American Corner

Szanowni państwo,

Właśnie ruszamy z naborem!!!
Czekamy na Wasze zgłoszenia do warsztatów ABC pracy przed kamerą organizowanych w ramach Kameralnego Lata 2018. Wszystkie szczegóły i formularze aplikacyjne poniżej:) Wydarzenie realizowane dzięki wsparciu U.S. Embassy Warsaw .

📽🎥📽 ABC PRACY PRZED KAMERĄ 🎥📽🎥
Na zajęciach popracujemy nad:
🎞 rozwinięciem wrażliwości scenicznej i warsztatu aktorskiego,
🎞 poprawną wymową, impostacją głosu, świadomością własnego ciała,
🎞 niwelowaniem stresu związanego z rolą,
🎞 oswojeniem z kamerą oraz świadomym budowaniem aktorskiego wizerunku.
Z młodzieżą spotkają się aktorzy: Anna Mucha, Katarzyna Dorosińska, Adam Majewski, Łukasz Węgrzynowski i Marek Braun oraz gość specjalny – amerykański aktor i wokalista Gerard Edery.
Czekamy na młodzież w wieku 15 – 20 lat. Nabór trwa do 22 czerwca.
Regulamin i formularz znajdziecie tu: https://bit.ly/2LFdz4b.
Ta część festiwalu powstaje w szczególnej współpracy z American Corner Radom, Łaźnia – Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galeria oraz U.S. Embassy Warsaw.
Jeśli ta informacja nie dotyczy państwa, bardzo prosimy o przekazanie jej osobom które mogłyby być zainteresowaneudziałem w warsztatach.
Pozdrawiamy serdecznie,

Zespół American Corner Radom

 


KAMERALNE LATO szuka wolontariuszy
 
Wolontariat na KAMERALNYM LECIE jest ciekawą propozycją na spędzenie pierwszego tygodnia lipca – można podejrzeć „od kuchni”, jak wygląda organizacja festiwalu filmowego, a także zdobyć doświadczenie zawodowe. Organizatorzy zapraszają do współtworzenia wydarzenia.
 
Jakie będą obowiązki wolontariusza?
 
Wolontariusze pomagają w organizacji recepcji festiwalowej, obsłudze technicznej projekcji filmowych, dokumentacji fotograficznej, biurze prasowym, opiece nad gośćmi (także zagranicznymi), animacjach podczas sekcji dziecięcej i wielu innych zadaniach. Wolontariat trwa od 30 czerwca do 8 lipca.
 
Jakie są korzyści?
 
Wolontariat można zaliczyć do praktyk zawodowych. Można go również wpisać do CV, ponieważ organizatorzy przygotują certyfikaty odbytego wolontariatu. Pracując przy tak dużym wydarzeniu kulturalnym można poznać wielu ludzi z branży filmowej, a także zobaczyć na własne oczy, w jaki sposób organizowany jest festiwal filmowy.
 
Jakie trzeba spełniać warunki, by zostać wolontariuszem?
 
Warunek jest tylko jeden – ukończone 18 lat.
 
To będzie tydzień pełen wrażeń, nowych znajomości (także międzynarodowych) i budowania atmosfery kultowego festiwalu. To, co będzie łączyło jego wydarzenia z widzami i mieszkańcami Radomia, to właśnie wolontariusze! Żeby się zgłosić, wystarczy do 22 czerwca wypełnić formularz zamieszczony na stronie: https://kameralnelato.pl/tworz-nami-festiwal-filmowy-jako-wolontariusz.
 
KAMERALNE LATO potrwa w tym roku od 1 do 7 lipca. Wydarzenie objęte jest wsparciem finansowym Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.
 
Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie FILMFORUM, a współorganizatorami: Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu, Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej oraz ŁAŹNIA – Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galeria.
 
Działania międzynarodowe realizowane są przy wsparciu programu Unii Europejskiej ERASMUS+ oraz partnerów zagranicznych projektu: KINOGRAPHE (Francja), SZITAFILM (Węgry) i LABORATORIO DEI SOGNI (Włochy).
 
Partnerem głównym przedsięwzięcia jest Miasto Radom, partnerem logistycznym KIA Plejada, a partnerem technologicznym CANON.
 
Więcej informacji: www.kameralnelato.pl.
 
Weronika Skwarzec
Rzecznik Prasowy
Ogólnopolskie Spotkania Filmowe KAMERALNE LATO
e-mail: weronika.skwarzec@filmforum.pl
tel. 
+48 506 668 864

Drodzy,
zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu COFFEE TALK with Vanessa. Startujemy jak zawsze w czwartek o 16:00. Tym razem porozmawiamy o złożonym temacie homoseksualizmu. Przybywajcie. Wstęp wolny. Spotkanie w j. angielskim.

Pozdrawiamy serdecznie,

Zespół American Corner Radom

American Corner Radom

ul.Traugutta 31/33

tel. 572 012 005

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress