X LO na Giełdzie Szkół w Orońsku !!!

     6 marca w środę w Publicznej Szkole Podstawowej im. Józefa Brandta w Orońsku odbyła się Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych i Ponadpodstawowych, w której wzięliśmy udział. Naszą szkołę reprezentowali:  Weronika Kierasińska z 1a, Julia Janas z 1c, Katarzyna Szydło z 2a, Gabriel Głuch z 3a wraz z opiekunami p.K.Piastą, p. I. Bidas i p. J. Janiszewskim. Giełda była wspaniałą okazja do pokazania walorów naszej Szkoły oraz zaprezentowania oferty dydaktycznej na nowy 2019/2020 rok szkolny. Nie skromnie dodamy, że nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, a nasi uczniowie mieli dużo pracy… Z uśmiechem na ustach i entuzjazmem  opowiadali o naszej szkole i udzielali odpowiedzi na wszystkie pytania zainteresowanych uczniów i ich Rodziców.

ZAPRASZAMY na Dni Otwarte Naszej Szkoły 5-6 kwietnia 2019 r.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress