l miejsce w Grze Miejskiej naszych uczniów!

Z dumą odnosimy o sukcesie naszych uczniów w Grze miejskiej pt. „Śladami Michała Tadeusza Brzęk Osińskiego”. Na trasę gry wyruszyli uczniowie z klasy 1a: Ola Borkiewicz, Patrycja Dobrzańska, Natalia Ługowska, Patrycja Kwiatkowska, Oskar Klich i Paulina Szydło wraz z opiekunem p. Kingą Piasta 15 listopada, w piątek. W trakcie gry uczniowie wykonywali różnorodne zadania o życiu bohatera, wyposażeni w mapę i kartę do gry przemieszczali się ulicami naszego miasta by poznać Piłsudczyka i Legionistę – Radomianina z krwi i kości – Michała Brzęk Osińskiego. Na zakończenie był poczęstunek i uroczyste podsumowanie konkursu w gmachu Resursy Obywatelskiej, na którym zgromadzona młodzież szkolna biorąca udział w grze uczestniczyła w projekcji filmu o życiu i działalności Michała Tadeusza Brzęk Osińskiego. Zwycięzcą -GRATULUJEMY!!!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress