VI Festiwal Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych

21 XI 2019 roku odbył się VI Festiwal Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych. Wzięło w nim udział 150 uczestników zorganizowanych w 18 zespołach.

Nasze Liceum uczestniczyło w Festiwalu po raz pierwszy. Uczennice: z klasy I a – Patrycja Kwiatkowska i z klasy I d – Katarzyna Kalita zaprezentowały utwór: Alleluja w wersji polskiej. Był to dla Naszej Szkoły niezwykle wzruszający i zaszczytny moment. Co prawda nie stanęliśmy na podium, ale artyzm wykonania utworu przez Patrycję i Kasię był bardzo wysoki. Za swój występ Artystki dostały zasłużone, gromkie brawa.Na ręce Dyrekcji – uczennice przekazały Dyplom Uznania dla X LO od Prezydenta Miasta Radomia – Radosława Witkowskiego, pamiątkową statuetkę i książkę pt. Inspirowani Folklorem.

Telewizja Dami w relacji z Festiwalu pokazała występ Naszych Uczennic.

https://dami24.pl/informacje/informacje-211119/16713

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress