Młodzież i jej pasje

We wtorek 09 grudnia 2014 r. o godzinie 17.00 w Sali widowiskowej OKiS Resursa Obywatelska w Radomiu odbyły się już po raz czwarty Międzyszkolne Prezentacje z cyklu Młodzież i jej pasje. Impreza została zorganizowana przez II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Radomiu przy współpracy z Wiceprezydentem Miasta Radomia Panem Ryszardem Fałkiem. Patronat honorowy nad imprezą objął Prezydent Miasta Radomia Pan Andrzej Kosztowniak, natomiast patronat medialny nad imprezą objęli: telewizja Dami oraz redakcja Echa dnia.

Hasłem przewodnim prezentacji były słowa Stephena Kinga: Nawet z pozoru najdziwniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym.

W tym roku zaprezentowało się 38 uczniów z 10 radomskich szkół ponadgimnazjalnych. Opowiadali oni o swoich pasjach, chwalili się osiągnięciami, zaprezentowali swoje umiejętności, ale przede wszystkim zachęcali wszystkich do kreatywnego spędzania wolnego czasu.

Naszą szkołę reprezentował uczeń klasy 3 D Przemysław Duralski opowiadając o swojej pasji, jaką jest strażactwo. Podczas swojej prezentacji Przemek przekonywał, że poświęcanie się swojej pasji jest nie tylko ciekawą formą spędzenia wolnego czasu i dobrą zabawą, ale również formą pomocy drugiemu człowiekowi.

Dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły oraz życzymy sukcesów w osiąganiu wytyczonych celów.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress