Dni Otwarte w XLO

Dni Otwarte 2022


 


ZAPRASZAMY SERDECZNIE

Uczniów klas ósmych szkoły podstawowej
Rodziców


Dni Otwarte w ”Konarskim”. ”Nauczyciele są bardzo przyjemni, panuje świetna atmosfera”

05.04.2019

 Artykuł w_


Dni otwarte w Konarskim

Radom 05.04.2019

Zdjęcie użytkownika Cozadzien.pl.  Artykuł w  Znalezione obrazy dla zapytania co za dzień logo


Dni Otwarte 2019

ZAPRASZAMY SERDECZNIE

Uczniów klas trzecich gimnazjum
Uczniów klas ósmych szkoły podstawowej
Rodziców


Dni Otwarte 2018

23 i 24 marca, otworzyliśmy drzwi Konarskiego dla wszystkich tych, którzy myślą o dalszej edukacji w naszych murach. Można było do nas wpaść, sprawdzić naszą ofertę na rok 2018/19 oraz zobaczyć, jak pracujemy na co dzień. Tego dnia dla swoich gości przygotowaliśmy szereg atrakcji, ale przede wszystkim,  udostępniliśmy specjalne miejsca informacyjne, w których uczniowie Konarskiego opowiadali o swoich profilach oraz dzielili się pasjami.

Serdecznie Wam dziękujemy zainteresowanie. Mamy nadzieję, że odpowiedzieliśmy na wszystkie Wasze pytania i rozwialiśmy wszelkie wątpliwości.

Powodzenia podczas egzaminów i do zobaczenia we wrześniu!

 


Dni Otwarte 2017

W dniach 31.03 – 01.04.2017 r. gościliśmy w naszej szkole gimnazjalistów z Radomia i okolic. Nasi goście uczestniczyli w pokazach sportowych, zabawach edukacyjnych, rozwiązywali krzyżówki, quizy, rebusy, zagadki z wykorzystaniem technologii multimedialnych. Byli nagradzani  drobnymi upominkami i gadżetami. Uczniowie Konarskiego przygotowali pokaz strojów z epoki międzywojnia. Biblioteka szkolna zaprezentowała najnowocześniejszy sprzęt i oprogramowanie do nauczania osób ze skierowaniem do kształcenia integracyjnego. Przedstawiła nowości książkowe zakupione w ramach  „Narodowego programu rozwoju czytelnictwa”. Gimnazjaliści mogli skosztować przekąsek, ciast kuchni niemieckiej przygotowanych przez naszą młodzież. Atrakcją cieszyły się zdjęcia z „prawdziwą Niemką” w stroju bawarskim. Odbywały się pokazy doświadczeń chemicznych, fizycznych, biologicznych oraz tak potrzebnego w życiu ratownictwa medycznego. Pod fachowym okiem specjalistów można było ćwiczyć sztuczne oddychanie na profesjonalnym fantomie. Dużym zainteresowaniem cieszyła się Kawiarenka, w której wszyscy goście mogli poczęstować się kolorowymi, wiosennymi kanapkami i w miłej atmosferze napić się filiżanki dobrej kawy oraz porozmawiać z psychologiem i pedagogiem.

O tym jak bawili się nasi goście niech zaświadczą zdjęcia umieszczone w fotogalerii.

Serdecznie dziękujemy wszystkim gimnazjalistom, którzy nas odwiedzili. Do zobaczenia już w szkole w nowym roku szkolnym 2017/2018!
Czekamy na was we wrześniu 

« 1 z 2 »

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress