“English – speaking country”

Mimo niesprzyjających warunków spowodowanych pandemią koronawirusa uczennice z klasy  1G, 1F oraz 1E z pomocą nauczyciela języka angielskiego – Anety Dadun przygotowały prezentacje multimedialne oraz gry edukacyjne na temat “English – speaking country”.  Wszystkie prezentacje zostały udostępnione w komunikatorze TEAMS.
Aleksandra Dudzik z klasy 1F zaprezentowała Australię. Prezentacja była wzbogacona plakatem wykonanym różnymi technikami plastycznymi. Końcówka projektu została zakończona ciekawą grą językową, którą Ola z pomocą nauczyciela języka angielskiego zrobiła na stronie internetowej Kahoot. Wszyscy świetnie bawiliśmy się. Australijscy eksperci zostali nagrodzeni oceną celującą i bardzo dobrą.
Zuzanna Lis z klasy 1F przygotowała dla swojej grupy projekt o Irlandii. Zuzia rzeczowo przedstawiła temat wskazując na najistotniejsze informacje. Wiedza uczniów o kraju została sprawdzona przez uczennice w formie krótkich pytań wielokrotnego wyboru lub prawda/fałsz.
Kolejna prezentacja multimedialna została wykonana przez Zuzannę Zielińską z klasy 1G. Zuzia zaprezentowała nam Kanadę w bardzo ciekawy sposób. Mogliśmy nawet posłuchać hymnu narodowego Kanady. Wszyscy byli zaangażowani i dowiedzieliśmy się wielu interesujących faktów o Kanadzie. Uczennica poświęciła czas na przygotowanie plakatu w programie graficznym.
Autorem czwartej prezentacji była Zuzanna Hetman z klasy 1E. Zuzia w sposób przejrzysty przekazała wiedzę w swoim projekcie o Stanach Zjednoczonych. Cały projekt był zakończony serią rzetelnie przygotowanych pytań, na które uczniowie odpowiadali na czacie w komunikatorze TEAMS.
Wszystkie projekty uczennic można podziwiać na zdjęciach.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress