#TwojeDaneTwojaSprawa

✅ Bezpieczeństwo informacji oraz ochrona danych osobowych w naszym Liceum stanowi dla nas priorytet. #TwojeDaneTwojaSprawa

✅ Dlatego miło nam jest poinformować, że nasze Liceum zostało uczestnikiem XI edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego “Twoje dane – Twoja sprawa”, organizowanego przez Urząd Ochrony Danych Osobowych pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej.
 
✅ Program jest realizowany w ramach wykonania zadania w interesie publicznym w celu upowszechniania w społeczeństwie wiedzy o ochronie danych osobowych, w szczególności wśród dzieci, wiedzy o ryzyku, przepisach, zabezpieczeniach i prawach związanych z przetwarzaniem danych oraz upowszechnianiu wśród administratorów i podmiotów przetwarzających wiedzy o spoczywających na nich obowiązkach z zakresu ochrony danych osobowych
✅ Jego głównym celem jest poszerzenie oferty edukacyjnej szkół oraz placówek doskonalenia nauczycieli o treści związane z ochroną danych osobowych i prawem do prywatności.

✅ Koordynatorem programu z ramienia szkoły został nasz Inspektor Ochrony Danych – Eryk Brodnicki

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress