„Czapki i szaliki dla potrzebujących”

Kolejna akcja charytatywna w naszej szkole zakończona sukcesem! Pomogliśmy osobom potrzebującym i bezdomnym, a także zaproponowaliśmy naszym uczniom atrakcyjną formę spędzania wolnego czasu.

Jeszcze w listopadzie zainicjowaliśmy akcję, podczas której zbieraliśmy czapki i szaliki dla osób potrzebujących, a także sami je robiliśmy. Praktycznych konsultacji udzielano w bibliotece szkolnej. Skorzystało z nich kilkanaście osób. Zebraliśmy bardzo dużo czapek, szalików i rękawiczek. Posegregowaliśmy je i w dniu 15 grudnia 2020r. przekazaliśmy je do domu dla bezdomnych mężczyzn przy ul. Słowackiego 188 i domu dla bezdomnych kobiet przy ul. Zagłoby 3.

W imieniu personelu oraz osób przebywających ww. domach bardzo dziękujemy za aktywny udział i wsparcie akcji. Kinga Piasta, Ewa Wziątek

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress