ZAPROSZENIE na pielgrzymkę na Jasną Górę

Drodzy Maturzyści! W środę 21 kwietnia 2021 r. odbędzie się w systemie online pielgrzymka maturzystów diecezji radomskiej na Jasną Górę.

O godz. 13.30 w jasnogórskiej kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej bp Marek Solarczyk będzie przewodniczył Mszy św. w intencji maturzystów. W Eucharystii będzie można uczestniczyć duchowo, łącząc się za pomocą środków społecznego przekazu. Transmisja liturgii będzie w TV Trwam i kanale YouTube Jasnej Góry https://liblink.pl/PF7xIUgUg0
 
W tym roku ze względu na pandemię nie możemy wybrać się osobiście na Jasną Górę, więc zapraszamy Was do wspólnej modlitwy w takiej formie, zapraszamy także Waszych rodziców, nauczycieli, wychowawców. To jest ważny czas podziękowania za lata nauki, za ludzi, których spotkaliście na swojej drodze, nauczycieli, przyjaciół i kolegów ze szkoły. Wśród ważnych intencji są i te związane z wyborem drogi życiowej czy studiów.
Od 4 do 6 maja o godz. 6.00 bp Marek Solarczyk będzie sprawował Msze św. w intencji maturzystów w radomskiej katedrze. Eucharystie będą transmitowane w Radiu Plus Radom https://liblink.pl/rtEA6JkvzS
W tym samym terminie w kaplicy Duszpasterstwa Akademickiego w Radomiu o godz. 19.00 będą sprawowane Msze św. w intencji maturzystów.
Duszpasterstwo zorganizowało także akcję: Maturzysto, daj się pobłogosławić!. Od 19 kwietnia maturzyści mogą przyjść do duszpasterstwa akademickiego, o jakiejkolwiek porze i poprosić duszpasterzy o indywidualne błogosławieństwo. – Dzwoń, pisz, przychodź! Daj się omodlić – zachęcają duszpasterze na Facebooku. Numery kontaktowe: +48 692 430 795 i +48 783 598 219 .
Z darem modlitwy i pamięci – ks. Sławek

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress