Ślubowanie uczniów klas pierwszych

W niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym uczniowie klas pierwszych ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować Naszą szkołę, systematycznie pracować nad rozwijaniem własnej osobowości, talentów, pogłębianiem wiedzy i zainteresowań. Po złożeniu ślubowania Dyrektor Szkoły i Zastępca Prezydenta Miasta Radomia Pani Katarzyna Kalinowska, która swoją obecnością uświetniła dzisiejszą uroczystość, dokonali symbolicznego pasowania na ucznia XLO.
Od tej chwili stali się oni nowymi członkami Naszej wielkiej szkolnej rodziny!
Zgodnie z tradycją, ślubowanie odbywa się w dzień upamiętniający patrona Naszej szkoły ks. Stanisława Konarskiego. Po uroczystym ślubowaniu Samorząd Uczniowski przygotował krótki montaż słowno-muzyczny o życiu i działalności patrona.
Drodzy Pierwszoklasiści! Życzymy Wam wielu sukcesów w nauce
Pani Prezydent Katarzyna Kalinowska serdecznie dziękujemy za udział w dzisiejszej uroczystości i wpis do Księgi Gości.
Serdecznie dziękujemy również werblistkom z zespołu #Grandioso z #MłodzieżowyDomKulturywRadomiu

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress