Grono pedagogiczne

Grono pedagogiczne

język polski
Małgorzata Brodnicka
Agata Fundowicz
Bożena Kucharska
Agnieszka Smirnow
Ewa Sobkowiak
Luiza Ciepiela-Treter
język angielski
Izabella Białek
Aneta Dadun
Jerzy Janiszewski
Aneta Michrowska
Dorota Molendowska
Urszula Rapczyńska
Agnieszka Soczewińsa
Edyta Stępniewicz
Monika Witkowska
język niemiecki
Katarzyna Dudek
Ilona Maj
Julita Mrozowicz
Anna Lewandowska
matematyka
Monika Kuzia
Barbara Piotrowska
Katarzyna Sołśnia
Joanna Trzepałka
Lilla Wachowicz
fizyka
Marzena Jasińska
Izabela Stępniewska
informatyka
Aneta Cieślak
Monika Kuzia
Izabela Stępniewska
geografia
Krzysztof Tomczyk
Elżbieta Bąk
biologia
Ewa Wietrzyńska-Tkacz
Agnieszka Makarewicz
historia
Danuta Karoń
Andrzej Nowak
Kinga Piasta
historia i teraźniejszość 
Robert Czubak
Katarzyna Standowicz
wiedza o społeczeństwie
Robert Czubak
Danuta Karoń
Andrzej Nowak
Kinga Piasta
chemia
Wiktor Karoń
Agnieszka Makarewicz
Izabela Stępniewska
Marzena Zykubek
edukacja dla bezpieczeństwa
Zbigniew Polis
podstawy przedsiębiorczości
Andrzej Nowak
Zbigniew Polis
Joanna Trzepałka
wychowanie fizyczne
Iwona Bidas
Tomasz Biniaszewski
Wojciech Pawłowski
Patryk Walasek
religia
ks. Sławomir Ziółek
ks. Tomasz Orłowski
wychowanie do życia w rodzinie
Katarzyna Łosiak
muzyka
Renata Maciejewska
psycholog
Agata Pajączkowska
pedagog
Iwona Guzik
Małgorzata Starzyńska
pedagog opiekuńczy
Paweł Borowiecki
biblioteka
Ewa Wziątek
nauczyciele wspomagający
Kamil Barwiński
Elżbieta Bąk
Izabella Białek
Iwona Bidas
Tomasz Biniaszewski
Małgorzata Brodnicka
Monika Chachurska
Aneta Cieślak
Anna Hombek
Marzena Jasińska
Angelika Jopek
Agnieszka Kacprzak
Małgorzata Kaczorowska
Danuta Karoń
Bożena Kucharska
Anna Lewandowska
Katarzyna Łosiak
Dorota Molendowska
Ewa Kłosowska
Monika Płóciennik
Barbara Piotrowska
Zbigniew Polis
Agnieszka Smirnow
Ewa Sobkowiak
Agnieszka Soczewińska
Katarzyna Sołśnia
Jacek Spyt
Edyta Stępniewicz
Krzysztof Tomczyk
Joanna Trzepałka
Anna Wiatrak
Ewa Wietrzyńska-Tkacz
Marzena Zykubek
rewalidacja
Kamil Barwiński
Izabella Białek
Iwona Bidas
Tomasz Biniaszewski
Małgorzata Brodnicka
Monika Chachurska
Luiza Ciepiela-Treter
Aneta Cieślak
Anna Hombek
Danuta Karoń
Małgorzata Kaczorowska
Ewa Kłosowska
Bożena Kucharska
Anna Lewandowska
Aneta Michrowska
Dorota Molendowska
Monika Płóciennik
Barbara Piotrowska
Zbigniew Polis
Agnieszka Smirnow
Ewa Sobkowiak
Agnieszka Soczewińska
Katarzyna Sołśnia
Jacek Spyt
Edyta Stępniewicz
Krzysztof Tomczyk
Anna Wiatrak
Ewa Wietrzyńska-Tkacz
Marzena Zykubek

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress